Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vannak pattanások a...

Miért vannak pattanások a fenekemen?

Figyelt kérdés
Ez egy komoly kérdés.

2016. okt. 23. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj szegény, én is ezzel küzdök.

Sajnos nagyon érzékeny a bőr, és már egy pici kis hámsérülés is okozhatja, pl: nadrág kidörzsöli. Ezek az érzékeny területek, ha baktériummal érintkeznek, azonnal begyullad, és pattanásos lesz.

Nekem ami bevált nagyon sok éves szenvedés, bőrgyógyász, kozmetikus, szer próbálása után, az a teafaolaj.

Vegyél valami vivőkrémet (pl: neugranormon, sudocrem) és 100 %-os teafaolajat, és egy-egy arányban keverd össze (pl: egy evőkanál krém, egy evőkanál teafaolaj -> ez sokáig elég, nem egy kenésre)

Minden este fürdés után a teafás krémmel kend be vékonyan, és pár nap alatt majd meglátod a csodát :)

A teafaolaj antibakteriális, gombaölő, vírusirtó szer, természtese fertőtlenítő. Picit furi a szaga és hűvöses érzésed lesz, miután bekened, de nagyon hatásos. Ezek után is elő fog fordulni alkalomadtán patti, mert azért sokminden befolyásolhatja (hormon, kaja, stb), de sokkal jobb lesz a helyzet, mint előtte.

2016. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni :)
2016. okt. 24. 06:52
 3/3 anonim válasza:
én is ezzel kuzdok. nekem eddig semmi nem jott be:'( borgyogyasznal meg szegyellem
2016. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!