Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? :o

Mi lehet ez? :o

Figyelt kérdés

Mar 5-6 honapja bevan dagadva a jobb terdem es 3-4 honapja a bal terdem.Nem a hajlatban hanem elol a csontnal.

Elmentunk ortopediara,ahol megrontgeneztek ez nem mutatott ki semmit.

Az ortopedian elvileg valamire gyanakodnak(amit nem mondtak el)ezert elkuldtek MRI-re (szeptember vegen mentunk ortopediara,es januarra kaptam idopontot MRI-re:( )

A hazi orvos cisztara gyanakszik de felirt flexagil kenocsot,2 fele tapaszt ezek kozul egy sem hasznalt.Aztan vettunk xilox nevu port.Ez jobban hasznal mint a tobbi.Terdszoritot hasznalok szinte mindig.Egyebkent sport serules miatt nem lehetett ez,nem sportolok.

Ha ez ciszta/daganat muteni kell?Mi hasznalna legjobban ra?

15/L



2016. okt. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig nem tudni mi jó rá, ameddig nincs meg az MRI eredménye, ha van rá 20ezer forintotok, akkor inkább menj el magánorvoshoz, ott azonnal megcsinálják a vizsgálatot.
2016. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnálom hogy te is így jártál, teljes mértékben átérzem a helyzetet, amikor hónapokat kell várni és nem is tájékoztatnak normálisan...


Ha ciszta vagy daganat, gondolom műteni kell, de ne gondolj ilyenekre, amíg az MRI nincs meg. Csak azt tudom tanácsolni, amit az első válaszoló, hogy inkább menjetek el magánorvoshoz, drága, de legalább nem kell hónapokig várni. Írd majd meg, mi lett.

2016. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!😊

Hat igen sajnos igy jartam,es meg a hazi orvos se mond semmit..

Tegnap vettem eszre hogy ahogy rendesen allok befele fordul a terd kalacsom,a vadlim meg kifele..Ez is hozzajarulna?:(

Es igen szerintem is maganorvos lesz.

Persze megirom😊

2016. okt. 27. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!