Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap mennék vért adni, de...

Holnap mennék vért adni, de ma este bulizni szeretnék. Mennyi alkoholt ihatok ami délutánra kiürül a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Bort szeretnék inni (10-11%-os). Este 10-11-12 óra körül innám, és holnap olyan 2-4 óra felé mennék véradásra. Mennyit ihatok belőle, hogy holnapra kiürüljön? Egy pohár, kettő? Tudom, hogy alkohol nélkül is lehet bulizni, de szorongó típus vagyok és ez segít kicsit ellazulni :) Viszont véradásra is nagyon szeretnék menni!

Illetve nemrég menstruáltam (kb. egy napja maradt abba) Szerintetek ez mennyire fogja befolyásolni a dolgot?


2016. okt. 27. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes buli lehet, ahová szorongással mégy. Inkább ne adj vért.
2016. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se másnaposan menjél. Legyél friss, fitt. Igyál előtt sok vizet.

Egy pohár bortól normál esetben semmi bajod nem lesz és annak másnapra sem lesz semmi hatása.

2016. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Szociális fóbiám van, ha lemegyek a boltba kenyérért akkor is szorongok.

#2. Köszönöm a válaszodat! :) Már rengetegszer adtam vért, csak eddig még nem volt olyan, hogy előtte buliznék, innék ezért is kérdeztem, hogy mennyit ihatok, hogy ne legyen baj. :)

2016. okt. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!