Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Begyulladt mitesszer...

Segítség! Begyulladt mitesszerrel mit tudok kezdni, ha két nap múlva lesz az első randim?

Figyelt kérdés

Tegnap este észrevettem,hogy a homlokom közepén lévő nagy fekete mitesszer már kezd betokosodni,ezért kigőzöltem az arcom,és lefertőtlenítettem a kezem,majd kinyomtam.Ugye ezzel még semmi gond nem lett volna,csak valószínűleg a kezemet nem tudtam 100%-osan lefertőtleníteni,és maradt rajta néhány baci,és ahogy most felkeltem,egy óriási,1-1,5 cm átmerőjű gyulladt,vörös dudor lett a homlokon.

Alapozó,korrektor és a púder sem tudja eltüntetni.


Viccen nélkül már fél órája itt bőgök,és nem merek belenézni a tükörbe,annyira ocsmány a homlokom!


KÉRLEK ADJATOK VALAMI ÖTLET,HOGY MIT TEGYEK A HOMLOKOMRA,HOGY HOLNAPUTÁNRA ELTŰNJÖN AZ A HATALMAS FOLT,VAGY LEGALÁBB HALVÁNYODJON!?


2016. okt. 29. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha békén hagyod
2016. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Békén hagyom,de akkor még 4-5 nap múlva is hasonlóan fog kinézni..
2016. okt. 29. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd tisztán, patikában adnak rá fertőtlenítőt és gyulladásgátló krémet
2016. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!