Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van szívemmel?

Baj van szívemmel?

Figyelt kérdés

Lényeg, éles szívfájdalom , néha nagyon erősen rövid ideig, vagy hosszan tartó enyhe erősséggel. Nem megerőltetés hatására van. Nem cigizek, nem iszok, koffeint iszok(nem sokat, és nem fogyasztás esetén is fáj, 21vagyok , fiu) Napszaktól is független, de orvoshoz nem akarok elmenni, ha meghalok sem vész oda sok minden...

Egyszer volt olyan, amikor nagyon fájt, kicsit zsibbadt a bal karom, más tünet semmi.

Akinek volt ilyen baja, és orvoshoz ment vele, mi lett az oka?



#szív #meghalok vagy nem
2016. okt. 31. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van néha szúró fájdalmam a szivem környékén, szintén nem iszok, nem cigizek, nem is kávézok. Voltam vele orvosnál, meghallgatott, azt mondta semmi gond nincs ott és a bordáim miatt van a fájdalom aztán annyiban maradtunk.
2016. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jól hangzik, de engem a balkar zsibbadása ijesztett meg akkor, bár csak 1x volt zsibbadás
2016. okt. 31. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress ra erre a szora: cosotchondritis

Ez egyaltalan nincs kizarva.

2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lillo994 válasza:
Nekem is sokszor volt ilyen,igaz zsibbadás nélkül,de olyankor még levegőt sem bírtam venni,mert attól még jobban fájt. Én sem mentem vele orvoshoz,viszont ha zsibbadás valamin olyankor azért elmennék a dokihoz...ilyen hülyeséget ne mondj,hogy ha meghalsz nem vész oda sokminden. Még előtted az élet,gondolkodj kicsit pozitívabban( ne vedd kioktatásnal,csak tanácsnak szántam.Olyan idős vagyok mint te ,lány,és nekem is volt ilyen depis korszakom,de szerencsére egy kis optimizmus azt a részét megoldotta). Amugy nem lehet hogy te is szoktál sokat idegeskedni,vagy magadba zárod a problémákat és saját magadat ölöd ahelyett,hogy kibeszélnéd őket? Mert nálam ez a helyzet,és ez a fájdalom is olyankor szokott jelentkezni,mikor nagyon ideges vagyok.
2016. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat idegeskedek, és nem depis vagyok, nálam ez a normál hangulat évek óta. Nem a lelki meg ehhez hasonlo gondokkal van a baj, hanem a fizikai testi létező bajjal, amit nem lehet elnyomi annyival, hogy á kitérdekel. És sajnos hangulattól függetlenűl fáj.
2016. nov. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!