Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyirokcsomo gyulladas ellen?

Nyirokcsomo gyulladas ellen?

Figyelt kérdés
Voltam pár orvosnál, kaptam Azi Sandozt, hetek òta elfogyott, mèg nagyok a nyirokcsomòk a nyalamon! Mivel tudom elmulasztani? Kamillás borogatást is pròbáltam.
2016. okt. 31. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza holnap az orvoshoz.
2016. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok, tanfolyamon vagyok, ìgy is sok volt elmenni Haematologiara, laborokba; nyaki uh-ra, mellkas röntgenre meg fül-orr gègèszhez.Ezeket jártam vègig 2 hònap alatt.
2016. nov. 1. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Erdeklodnek, hogy azota elmult-e a panaszod?

Nekem a honaljamnal alakult ki semmilyen elozmeny nelkul, neha faj is, reaktiv nyirokcsomonak titulaltak...

2016. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mèg nem! A kulccsontom felett kicsit kisebbek, de a nyakamon is van egy, ami nagyon makacs.Nekem is reaktìvan ràìrva, a mandulám nagy mèg mindig, lassan 2,5 hònapja!
2016. nov. 10. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Es semmilyen gyogyszer/antibiotikum nem hasznalt? Mi mulasztanw el ezeket a reaktiv nyirokcsomokat?

Verkeped rendben? Ha a mandulad is faj, akkor valoszinuleg azzal van osszefuggesben...

Milyen vizsgalatokon es szakrendeleseken voltal pontosan?

2016. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem fàj semmim, nen is fàjt.Voltam mellkas röntgenen, ful-orr gegeszet, labor, Nyaki UH, Hematològa.Első laborleleten volt 8 csillag, amit a Hematològián adtak azon 2 minimalis elteres volt. 3 darabos Azi Sandozt kaptam, nem hatott.
2016. nov. 10. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat, eleg sok vizsgalaton voltal... Gondolom kizartak a lehetseges szervi problemakat!?
2016. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mandulàra fogta a Hematologus.De Augusztusban voltam teljes körű orvosin (vasùt), ott minden rendben volt.
2016. nov. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!