Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétvégén voltam egy vulkban...

Hétvégén voltam egy vulkban ahol hangos volt a zene és után még 1,5napig sipolt a fülem de monstmár elkezdett fájni a jobb fülem, ez a zenétöl van vagy mert lehet hogy huzatot kapott a fülem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Zajártalom [link]
2016. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez elfog mulni egy pár napon heten belül vagy ez maradando??
2016. nov. 3. 09:16
 3/3 saucony ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor igen. Ezek után majd megtanulod tisztelni a füled! Anno én se tiszteletem egy discoan kezdődött ami kb 12 éve volt kimentem a disco elé és sipolt erősen. Ez enyhült pár napon belül de teljesen sose múlt el. Ha szórakozó helyre megyek mindig füldugót használok.Használj te is ezek után azt javaslom. Nem tudom hány éves vagy de ha viszonylag fiatal akkor van esély a teljes regenerációra de ha 30 felett már nem valószínű.
2020. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!