Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves fiúként elöl kevés...

20 éves fiúként elöl kevés haj ellen mit tudnék tenni, hogy dúsabb legyen?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, de már sajnos nem mai gondom az, hogy elöl kevés a hajam. Magas a homlokom... Még a fodrász is kérdezte, hogy miért ilyen kevés elöl a hajam.

Igazából még régebben többször vasaltam, hajlakkoztam, volt amikor festve is volt, de már egy jóideje nem vasalom, nem is mosom a hajam, csak 2-3 naponta. Szedek vitaminokat is. Alpecin sampont használok.

Kicsit hosszabb a hajam, hogy el tudjam takarni, hogy nincsen hajam. A rövid haj nem áll jól, mert akkor nagyon látszik milyen kevés van. És sokaknak tök erős a hajuk, nekem meg vékony szálú, a legkisebb szél is elfújja. Sokszor hordok sapit is ez miatt.


Hogy tudnám visszanöveszteni a hajam? Vagy ez ellen már nem tudok mit csinálni, csak a hajbeültetés marad?

Miket szedjek, bármilyen ötlet segítene



2016. nov. 18. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Több ötletem van:

1. Gyógyszertárakban kaphatò hajnövesztőszer. Vmelyik tabletta, vmeiket a fejedre kell kenni (folyadék)

2. Hajbeültetés, de az gondolom drága

3. Paròka

2016. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, a hajbeültetés drága :D. A paróka ciki :D

Egyébként ezt az Alpecin sampont nem régóta használom. És hajnövesztő szernek írta pl a Bánfi sampont, de nekem az túl macerás, hogy rajta hagyjam olyan sokáig, utána megint hajat mossak. A sok hajmosástól is hullhat a hajam, szóval a Bánfit ezért lőttem ki. Viszont ez az Alpecin olyan, hogy hajmosáskor 2 percig kell rajta hagyni. Nem tudom, hogy ez segíthet-e, kb 1-2 hónapja használom még csak

2016. nov. 18. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Torodj bele, hogy ilyen.


Visszanoveszteni az elhalt hajhagymakat semmivel sem lehet, kenhetsz ra akarmit, nem fog hasznalni.


A vekony szalu haj is joreszt adottsag, ha regebben vastagabb volt, van ra esely hogy normalis taplalkozassal meg vitaminokkal helyre lehet hozni, de ha mindig ilyen volt, marad a rovid haj mint alternativa. Kevesbe feltuno, hogy elol keves van ha amugy is nagyon rovid, mintha hatul megnoveszted, kozben elol kopaszodsz.

2016. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

legy ferfi bakker.


letolatod a fodrasznal 1 centisre, aztan le van xarva mennyire dus. Komolyan, eldobom az agyam toled.

2016. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőként elöl ritkul a hajam.

Valószínű örökletes mert nővéremnek is ugyanúgy.

Sose vasaltam, se festettem se semmi.

Alpecin sampont kezdtem én is 2 hete. Meglátjuk milyen eredményt hoz.

2016. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hm, valószínűleg örökletes, hormonális lehet.

Azt bírom, amikor 70 éves bácsinak több haja van elöl, mint nekem :D. Vagy azt, amikor valaki vasalja a haját mindig és festi és teljesen erős és dús marad attól még neki :D

Hát valószínűleg kénytelen leszek belenyugodni, ez igaz, nyilván szeretnék tenni ez ellen :)

Most reggel pl csalánteát ittam, vettem be két vitamint is, szóval olyan sok mindent nem tehetek :D

2016. nov. 18. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én 2-3 naponta nem kínoznám hajmosással. Olyankor is kijön - mindenkinél egyébként - pár tucat hajszál.
2016. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Revalid, azonkívül alpecin tuningot használok(meg pakolást mert csak vizesen pakolással tudom "fésülni" az ujjaimmal).

A helyedben én csináltatnék egy hajbeültetést, az angol trónörökösökről volt szó h öröklött kopaszodásuk van, az idősebbnél már drasztikusabb beavatkozás kellene olyan kopasz, de a fiatalabbnak még elég lenne egy kevésbé látványos beültetés.

2016. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy hajmosáskor csak a már kihullott hajszálak jönnek ki
2016. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!