Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görcsöl a hasam alja mitől?

Görcsöl a hasam alja mitől?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nov.10-e óta görcsöl fáj a hasam alja. Nem tudom mitől lehet néha fáj a mellem is és étvágyam nincs szinte mert hányingerem van. Mitől lehet? Légyszi ne kiosztó válszokat tenyleg fontos ez nekem sose volt még ilyen velem köszi előre is 18/L
2016. nov. 26. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz? Terhesseg? Valami??? Ennyibol mit lehet mondani szerinted?
2016. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
November 12 én volt meg utoljára a menzeszem teljesen megszokott volt de 10 e óta fáj és dec 11 en kell megjönnie párommal megszakitásos védekezésünk van szóval se óvszert se gyógyszert nem használunk szerinted mekkora az esélye a terhességnek? És a jobb oldali petefészkem eléggé fáj felfázni nem fázhattam fel mert felöltöztem mindig hidegre nem ültem vizeletem sem csíp szokványos étvágyam egyáltalán nincs
2016. nov. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!