Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a, , fogsorom"...

Miért zsibbad a, , fogsorom" futás közben?

Figyelt kérdés

ha az iskolában tesi óra van (mint ahogy ma is volt) futunk max.2 kört az udvaron és elkezd zsibbadni az ínyem, az egész fogsorom, úgy érzem össze kell szorítanom mert menten kiszedem az egész fogsoroat...:/ irtó rossz érzés.Ma a kezem is zsibbadt egy kicsit,mert többet futottam a kelleténél.(kézzsibbadás tudom,h a rossz,vagy túl szapora levegővételnél van.)De ,h a fogsorom...és a testnevelés tanárnő sem tudja rá a választ,aztmondja ,,ő ilye még nem látott"...

mit gondoltok?

18/L

köszönöm


2010. ápr. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki otthon egy poharba.Csak zavar futas kozben.
2010. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon sokat nevettem a válaszodon...

és nagyon hasznomra vált...

2010. ápr. 30. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az előző kommentre én ezt válaszoltam volna:

-A számból vetted ki!

2010. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogideg zsába, vagy ínysorvadás..


Használj elmexet, és egyél több nyers zöldséget!!

2010. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi az a fogideg zsába? :o...
2010. ápr. 30. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt még általánosban, középsuliban tornaórán. Furcsa érzés volt, és sajnos eszembe sem jutott megkérdezni senkit erről, de amúgyis biztos csak hülyén néztek volna rám. Valami vérkeringési dolog lehetett gondolom, nem hinném hogy köze lenne a fogakhoz, az ínyhez, hisz akkor még tök egészségesek voltak a fogaim. Általában alacsony a vérnyomásod? Nekem mindig nagyon alacsony volt, ájulós voltam.
2010. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem is nagyon alacsony,mindig elszédülök,amikor felállok a székről,vagy guggolok egy kevés ideig.

mondták már,h vérkeringési probléma lehet,de ez szted nagy baj? forduljak vele orvoshoz?

2010. ápr. 30. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, nem is mentem vele orvoshoz, amikor ittam reggelente egy kávét és szedtem B vitamint, magnéziumot, javult a helyzet, és ahogy idősödtem.
2010. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!