Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el a bőrkinö...

ABOB kérdése:

Hogyan távolítsam el a bőrkinövést? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a nyakamon van 2 nagyobb és 2 kisebb,és nagyon zavar,nem is szeretem tőle felkötni a hajam,szerencsére nem akadt még bele ruhába,és nem is fáj,csak zavar,hogy ott van. Azt olvastam,hogy jót tesz a citromlé és az almaecet,ezekkel el lehet távolítani. Valakinek ha lenne más tippje,írjátok meg.

U.I: Nem szeretnék bőrgyógyászhoz menni,és kissé kínosnak is érzem,hogy rajtam vannak,és nem is szeretnék pénzt pazarolni rá,hogy eltávolítsam,hogyha otthon is megtehetem



2016. nov. 30. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bőrkinövés. Az meg mi? Nagyon nem mindegy. Anyajegy?
2016. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha a bőrrel megegyező színű nyeles fibromáról van szó, akkor annak eltávolítására alkalmazható a nyél cérnával való szoros elkötése vagy izzó vasszöggel a leégetés.
2016. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Másnéven fibróma
2016. nov. 30. 19:53
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki

2016. nov. 30. 19:54
 5/19 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen kis kiálló pöcök,és nekem kicsivel sötétebb,mint a bőröm színe,tesómnak viszont bőrszínű,olyan gombostű méretű,mikor gombostűvel átlyukasztunk egy papírt.
2016. nov. 30. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
A bőrorvos nem tudta eltávolítani? Próbálkozz a sebészeten.
2016. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvoshoz menni,ezért szeretnék próbálkozni otthoni praktikákkal
2016. nov. 30. 22:35
 8/19 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy hülye vagyok,és azt hiszem,hogy ez fibróma. Lehet,hogy tulajdonképpen nem tudom mi van a nyakamon,valaki segítene,és elmagyarázná?
2016. nov. 30. 22:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fibróma. Én elmentem a bőrgyógyászatra /SZTK alapon/ és lefújta valamivel, és elmúlt. Nekem 2 picike kemény fibrómát villannyal égetett le. A fújást meg sem lehet érezni. Az égetés is pár másodperc, és kicsit csíp. Ne kísérletezz házi szerekkel, mert veszélyes lehet.
2016. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A képről amit küldtél nem lehet megmondani. Nem tudsz a saját nyakadról küldeni fotót?
2016. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!