Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kontaklencsés tapasztalatok?

Kontaklencsés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jobban megéri, mint a szemüveg?

Milyen érzés berakni, miért szereted/nem szereted?

Fontos!!:)



2016. dec. 1. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jobban érzem magam benne, mint szemüvegben. Eleinte kicsit nehezebb berakni, de könnyen meg lehet tanulni, és ha jól beraktad egyáltalán nem érzed. Ha könnyen kiszárad a szemed, érdemes valamilyen szemcseppet használni. :)
2016. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

pénzügyileg nem éri meg jobban, pláne, hogy kell a szemüveg a kontaktlencse mellé is


de kényelmesebb sokkal

2016. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy megéri-e, az szubjektív. Nekem jobban megéri, mint a szemüveg, mert kényelmesebb. A szemüveg állandóan nyomott, és mindig megfájdult tőle a szemem, majd a fejem is. A kontaktlencsével ilyen gond nincs, viszont az meg kiszárítja a szemem, és hiába használok szemcseppet, az sem segít. Szóval a szemkiszáradást nem szeretem, minden mást szeretek a kontaktlencsével kapcsolatban.


Nem feltétlen éri meg pénzügyileg a szemüveg jobban. Ha még romlik a szemed, és közepes/magas dioptriára van szükséged (mint pl. nekem), akkor speciel a havi kontaktlencse olcsóbb, mint állandóan szemüveget/szemüveglencsét cserélni. Nekem évekig szemüvegem sem volt, tehát habár ajánlják, hogy kéne kontaktlencse mellé, meg lehet nélküle is lenni.

2016. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!