Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesekövem van, mit tegyek?...

Vesekövem van, mit tegyek? (Többi lent részletesen)

Figyelt kérdés

Hazaérek az iskolából(14:30), eszek(14:45->15:10), hirtelen begörcsölt az oldalam, mondom áhh biztos semmiség(15:25), egyre jobban fáj.. szólok a szüleimnek, hogy menjünk be az ügyeletre mert fáj(15:35), be megyünk, beértünk az ügyeletre(15:40)-re kb. Ott elmondta az orvos, hogy ez vesekő, azonnal menjünk korházba. Na most jön a bibi, ilyenkor már olyan szinten görcsöltem, hogy már majdnem kiabáltam. Korházba be értünk a nagy forgalom miatt kb 16:20-30 percre.... 30-40 percig olyan szinten görcsöltem.

Ott adtak infúziot 2x500 ml nem tudom mit. Aztán ultrahang, vérvétel stb. Kimutatta, hogy vesekövem van, szerencsére nem olyan nagy, ezért hazaengedtek.


Kérdés?

1. Tehát ez most kifog jönni ezen a héten, vagy nem ? :D

2. Ha megint begörcsölnék akkor mit vegyek be görcs esetén?

3. Ha folyamatosan iszok, akkor hamarabb kifog jönni? :D


Bocs hogy ennyit kérdek, de a mai nap elég durva volt, és mihamarabb kiszeretném, ha kijönne. Előre is köszi a választ!:D


2016. dec. 2. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál azóta?
2017. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 1-2 nap alatt kijön de függ a méretétől. Én a 2-5 mm közöttiről beszélek. Ha újra görcsölsz avgy csak érzed hogy indul azonnal mentő. És ők adnak megfelő görcsoldót fájdalomcsillapitót amitől könnyebben kijön. Szedj kuraszerűen Rowatinexet.Soka folyadék!
2017. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!