Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik már használták a Dr....

Akik már használták a Dr. Hummel mikrorostos gélt: mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A mikrorostos gél úgy felnyomta 150-155-re a vérnyomásomat, hogy gyakorlatilag nem tudtam szedni még visszafogott vízfogyasztás mellett sem. És biztos, hogy ez a termék volt az ok, mert ha nem fogyasztottam, semmi probléma nem volt. Ráadásul az sem világos számomra, hogy pontosan milyen növényi összetevőket tartalmaz, esetleg mi az, ami a jelentős vérnyomásemelkedést kiválthatta, mint ahogyan arra se kaptam választ a cégtől, hogy SIBO esetén fogyasztható-e. Úgy hogy az a gyanúm, nagyobb a füstje mint a lángja, van mögötte egy jól felépített marketing, a honlapon közölt dicshimnuszok valóságtartalma meg ezek után számomra erősen megkérdőjelezhető.
2023. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Hát már jó régi a kérdés, de köszi, hogy megírtad a tapasztalatodat. Végül valamikor jó néhány évvel ezelőtt mi is vettünk és semmi értelme nem volt. Írtunk neki néhány e-mailt, amelyekben kérdeztünk pár dolgot, konkrétan nem tudott azokra válaszolni. Gyorsan felajánlott néhány üvegnyit ingyen, ajándékba. Nem kértük.

Abszolút semmi pozitív hatással nem volt, de talán volt vmi negatív hatása, azért írtunk levelet neki.

Szerintem sincs semmi alapja a "dicshimnuszoknak". Szomorú, hogy ennyit hazudnak.


Legyen szép napod!

2023. okt. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!