Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és mostanában többször előfordul, hogy valami csuklás szerű dolog történik velem (nem tudom kifejezni, csuklás, de mégis más kicsit), és közbe, hogy szépen mondjam, visszajön egy kis étel. Nincs hányingerem, semmi ilyesmi, előjel nélkül "következik be". Ez mitől lehet? Vagy normális? Kellene valami miatt aggódnom?

2016. dec. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg (szerintem) ez gyomor sav probléma lesz vagy valami ilyesmi betegség, pl reflux. szerintem ezeknek keress utána:) illetve dokival érdemes beszélni erről, és talán tud javasolni valamit ami segít ezeket a panaszokat enyhíteni:) nekem is van ilyesmi problémám, én is most megyek lassan dokihoz vele (tervek szerint)

16/f

2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bizony reflux.... még nem mész el dokihoz salvus gyógyvízet igyál evés előtt 1,órával majdnem langyosan 1 dl. Lehet kicsit meghajt majd. Vagy gogglez a refluxra....sajnos népbetegség. Amúgy cigizel vagy gyomor(idegesség) nem áll fenn nálad?
2016. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyomoridegesség elég gyakori. Sajnos olyan családban élek ahol ez állandó.
2016. dec. 7. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit elcsépelt dolog, de lelki nyugalom kellene neked főként. Cigit kávé energiaital szénsavas dolgok ezeket hanyagolnám a helyedben, bár engem kóla sokszor rendbetett gyomorrontáskor. Sokan nem hisznek benne, mások igen probiotikumok. Joghurtokat ha bírod még érdemes megpróbálni. Voltam dokiknál...na ez egy külön történet ügyeleten a gyönyörű doktornéni, háziorvosom helyettesítő belgyógyász szakvizsgás háziorvos, saját háziorvosom. UHra nem kűldtek de mind kitaláltak valami más bajt nekem. Végűl sajátom annyit mondott,hogy nekem kell kitapasztalni mi jó nekem mi nem.
2016. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!