Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehézlégzésre mi jó?

Nehézlégzésre mi jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Asztmás vagyok és már majdnem 2 hete nem kapok jól levegőt.

Kaptam rá új gyógyszert de az se segí szinte minden nap teljes adaggal használom a "vészpipámat"de ez se nagyon segít. Ez egyetlen amitől jobb egy kicsit ha kimegyek a friss levegőre de ez se tart sokáig. Már nem tudok mit csinálni gőzölni is szoktam de az se segít. A problémáim hogy nehezen kapok levegőt szúr a mellkasom nagyon szédülök van hogy nem kapok nagy levegőt. Ti tudtok rá valami jó módszert??

13/l



2016. dec. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ne szórakozz kislányom! A szüleid, meg a doktorbácsik mire valók?!
2016. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked meg mi bajod? A szüleim próbálnak segíteni. Nem rég voltam orvosnál az se tud mit csinálni vele kaptam új gyógyszert ennyi nem érted a kérdést ha csak kötekedni jössz húzz innen. Szerinted jó ha valaki nem kap levegőt az vicc ? Tudod milyen sz@r igy suliba járni? Ha majd metudod akkor szólongassál be.! Valaki tud esetlek valamit rá? Nem világos a kérdés ? Ha nem rugsz nem irsz! ENNYI!!
2016. dec. 12. 21:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*tudsz
2016. dec. 12. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy megfázva? Tüdőgyulladás? Nem fáj semmi? Allergia?Voltál valami új/esetleg túl poros/ helyen?

Valami oka csak van, hogy most ennyire bedurrant, ennek az okát kéne megszüntetni.

2016. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől lehet nem voltam semmi olyan helyen
2016. dec. 13. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!