Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a pattanasokat?

Mi okozhatja a pattanasokat?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász adott rá krémet,nem segített,kozmetiku se tud vele mit csinalni,szoval belsoleges problemara gondoltam.Vérképem tökéletes,cukrom is jó,pajzsmirigyem is.Már fogalmam sincs mi okozhatja és 4 év után kezd elegem lenni belolük.Légyszi ha tudtok segítsetek! :(

2016. dec. 12. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy leginkabb a homlokomon,az és a szám környékén vannak.
2016. dec. 12. 22:16
 2/3 anonim ***** válasza:

hormonális probléma (magas tesztoszteron, androgén, andosztrendion), PCO szindróma, inzulin-rezisztencia (az inzulin-szinteket kell mérni, nem a vércukrot), stressz, étel allergia, góc a szervezetben (madula, ciszta, fog),

fokozott faggyútermelődés

Isotretinoin kúra a leghatékonyabb szerintem.

2016. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ment a zöld kéz mindegyiket végig fogom vizsgáltagni,egyébként hormon vizsgálat már volt es csak a progeszteronom volt egy picit magas de azt mondta a nőgyógyász,hogy azzal nincs baj
2016. dec. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!