Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Fujom az orrom, nyelem a taknyot, tegnap volt hoemelkedesem. Jelenleg nem, de tegnap a vegtagjaim is nagyon fajtak es gyengenek ereztem magam. Tegnap ota a torkom is nagyon faj, leginkabb ha nyelek, de nem szur es kapar, nem olyan jellegu. En azt mondtam volna igy erzesre hogy mandula gyulladas de az lehetetlen mert nincs garatmandulam...

szerintetek? Szedtem be cataflamot es algopyrint. De normalisan aludni se tudok, most is felkeltem egy fel oraja fel 5kor...

szerintetek el kene mennem orvoshoz?



2016. dec. 14. 05:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felsőlégúti vírusfertőzés. Orvoshoz akkor menj, ha kell a táppénzes papír ill. a betegállományba vétel, különben ő is csak általánosságokat mond, hogy orrcsepp, köptető és a többit majd természet megoldja. Legfeljebb meghallgatja a tüdődet, de most még a tüdőgyulladás ki se fejlődhetett annyira, hogy halljon valami zörejt.
2016. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne fejlődhetett volna ki tüdőgyuladás?

Igen érdemes ellmenni.Ha nem is ír fel semmit legalább meghallgat.

2016. dec. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírusos dolog, pár napig maradj otthon, egyforma hőmérsékleten, torkodra vegyél valamilyen torokfertőtlenítőt, vagy gargalizálószert, pár napig hsználj orrcseppet, és menj orvoshoz ha nem javul, vagy rosszabb lesz.
2016. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2016. dec. 14. 10:18
 5/6 sassszem ***** válasza:
Azóta hogy érzed magad?
2016. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet a torkodról.
2016. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!