Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek még 19 évesen?

Nőhetek még 19 évesen?

Figyelt kérdés
170 cm 19/F Fater 178, Anya 167

2016. dec. 14. 17:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem már nem fogsz nőni. Nekem is mindenki azt mondta hogy belőlem kosaras vagy modell lesz mert olyan magad leszek mivel a szüleim aránylag magasak. Erre megálltam 163 centinél...engem nem zavar kivéve mikor letörpéznek amit nem értek mert 160 felett már középmagasnak számít az ember...no mindegy 19/L
2016. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23 éves korig nőhetsz! Ha megengedhetik maguknak a szüleid, akkor vegyenek meg egy táplálék-kiegészítőt, mert ebben minden benne van, amire a szervezetnek szüksége lehet!

Ha nem vehetitek meg, akkor is próbáld a D3 vitamint 8-10 ezres napi egységgel, Calciumot és Magnéziumot, de ezeket külön, mert ha egyszerre veszed be, akkor sajnos csak az egyik fog felszívódni, mert egyazon tápcsatornán szívódik fel! Én biztosan ezt tenném, ha ilyen vágyam lenne.

2016. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy fiúknál előfordul akár még 25 éves kor felett is. Reálisan nézve 5 centit még nőhetsz.
2016. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Nekem az 5 centi bőven elég lenne. :)
2016. dec. 17. 17:01
 5/6 anonim válasza:
Szia! Végül nőttél még?
2022. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most néztem vissza, engem is érdekelne :)
2022. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!