Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen fingszagom?...

Mitől lehet ilyen fingszagom? 15/f

Figyelt kérdés
Ez az egész 3 éve kezdődött májusban hogy egyszer csak nagyon fingszag volt amikor ültem, és azóta megvan. Minden nap 2x zuhanyzok reggel és este, használok tusfürdőt, amikor megyek valahova mindig befújom magam parfümmel/sprével, golyósdezodort is használok de olyan mintha lentről jönne, de amikor megszagolom az alsónadrágomat nem érzem ezt a szagot. Hintőport is próbáltam de nem segített. Mit tudnék még tenni? Nagyon kellemetlen így élni a mindennapokat. Elég sokszor kell finganom, és olyan amikor visszatartom órán mintha magától kijönne és érzem a szagot, és ezzel az a baj hogy megragad rajtam. Olvastam hasonló kérdéseket de amiket oda írtak nem váltak be. Mit tegyek?

2016. dec. 14. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

"sokszor kell finganom, és olyan amikor visszatartom órán mintha magától kijönne és érzem a szagot, és ezzel az a baj hogy megragad rajtam."


Megvan a válasz! Pisa teszt negatívos vagy te is.


Nem mintha, kijönne, hanem ki is jön. Ezért vagy fing szagú állandóan, mert állandóan fingasz. Annak ellenére, hogy nem akarod. Tehát: nem tudod visszatartani sem. 15 évesen ez elég ciki helyzet, mert ilyen ratyi állapotban kb. 100 évesek vannak, akik nem tudják visszatartani a székletüket, és szellentésüket.

15 évesen ez egy ramaty állapot lehet..

2016. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt kellene kideríteni,hogy mitől kell ennyit finganod?A tejes dolgokkal hogy állsz?
2016. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fingok állandóan. Csak általában suliba az az 1.-2. órában kell. Utána nem. De van olyan hogy nem is kell, de akkor is ilyen szagom lesz.
2016. dec. 14. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Már leírtam! Nem tudsz olvasni? Az, hogy te úgy gondolod nem jött ki bűz belőled, az nem egyenlő azzal, hogy tényleg kijött! Ezt egyébként le is írod: "mintha magától kijönne".


És már én is írtam. Te tényleg ennyire hülye vagy?! Te is tudod mi van, mégis ide írsz, utána szembesítelek is vele, mégsem érted??

2016. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te nem fogod fel amit írok? Van olyan hogy egyáltalán nem kell de még is ilyen szagom lesz.
2016. dec. 14. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Dr.Tudálék.. a maga 52 %-ával nagyon finom és lényegretörő.
2016. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bunozo válasza:

SIBO szerű jelenség.

FODMAP diéta + Borsmenta olaj kapszula!

no cigi, no kávé, no kenyér, no tej!

2017. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne fingszagom 😀
2020. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!