Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzek bizsergést a...

Mitől érzek bizsergést a fejemben?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt hirtelen szédülést éreztem, vert a víz, stb, azóta napjában többször egy bizsergő fejfájást érzek a fejemben, olyan mintha elektromos kisülések cikáznának a fejemben, kicsit szédülök, minimális füldugulás, de a vérnyomásom rendben van, többször is mértem, akkor is amikor ezt a nyomást éreztem. Ha nyugalmi állapotban vagyok, fekszem akkor nem érzem, csak amikor megmozdulok, sétálok, stb. Voltam dokinál, teljes vérkép, cukor vizsgálat minden rendben volt, de akkor mitől lehet ez szerintetek?
2016. dec. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Neurológián voltál?
2016. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ott még nem, de az lesz a következő szerintem. Bár lehet először elmegyek egy masszőrhöz, mert ülőmunkát végzek nem a legjobb a tartásom így, lehet egy ideg becsípődött volna?
2016. dec. 16. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valami keringési probléma lehet.
2016. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!