Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen belső...

Szerintetek milyen belső problémára utalhat, hogy nagyon száraz lett a bőröm? Folyadékot fogyasztok, eleget, mégis, ilyen pergamen. Szerű a bőröm.

Figyelt kérdés

Szinte ráncos.. :/

Előre is köszönöm!


2016. dec. 16. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha krémezem, akkor is ilyen.
2016. dec. 16. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyenre.

Hideg van, száraz a levegő. Ilyenkor rendszeresen kell krémezni. Naponta testápoló. Kézkrém minden kézmosás után. Arckrém legalább naponta kétszer.

2016. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:

hány éves vagy?

van akinek alapjáraton száraz a bőre.

az egész tested ilyen, vagy csak némely testrész?


hormonrenszered vajon hogy áll?

2016. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat.

Sajnos, nyáron is ilyen volt..

Na ezaz, hogy a hormongondjaim azok vannak.. :/ Túl sok a férfi hormon a szervezetemben, ezért olyan fogamzásgátlót szedek, ami ezt elég erőseb gátolja. Pont most olvastam, hogy túl sok ösztrogén estén is előfordulhat.Próbálok visszaemlékezni, hogy azóta ilyen száraz-e a bőröm, amióta azt szedem, de nem vagyok benne biztos, de lehet...

2016. dec. 16. 22:46
 5/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok, amúgy.
2016. dec. 16. 22:46
 6/8 gömbicica ***** válasza:

ciklus rendezésére a fogamzásgátló jó lehet, de!

vannak növényi, természetes hormonok is talán már.

nem tudom miben nyilvánul meg a magas férfihormon szint, ha a női jegyek megvannak, akkor lehet, hogy nem éri meg.

Talán egy terhesség átbillentené az egészet. nem lehet?

ha egy állandó mennyiségű hormonnal bombázod a testedet, az le fog szokni arról, hogy ez az ő dolga lenne, oramü pontossággal.


valakivel beszéld át ezt a dolgot.


én 33 évesen szedtem pár évig, aztán abbahgytam, de utána 38 évesen csinált egy klimaxot. azóta sem jött meg.

orvos kérdezte, akarom-ehog ylegyen, akkor ad rá gyógyszert.

hát nem akartam.


kétélü fegyver a fogamzásgátló. vigyázz vele.

gondololm 25 évesen még családalapitás előtt állsz.

üdv. Edit

2016. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia,

köszönöm szépen, hogy írtál!

Sajnos, pont az van, hogy a női jegyek még csak-csak megvannak, de ha nem szedném a gyógyszert, akkor még ennyire sem lennének, és a férfi jegyek kerülnek túlsúlyba(pl. hajhullás). :/ Ettől függetlenül, én is tudom, hogy a fogamzásgátló nem jó dolog és vigyázni kell vele, nem is szívesen szedem. :( Próbálkoztam még régebben növényi hormonokkal, de nem nem igazán segítettek. Esetleg majd még kipróbálok másfajtát is.

Azért azt nem gondolom, hogy ezt egy terhességgel kellene megoldani... az nem erre van.

2016. dec. 17. 12:44
 8/8 gömbicica ***** válasza:

félreértettél.

nem azt mondtam, hogy most rögtön vállalj be egy gyereket, és megszünik a gondod.

csak gondoltam, hogy egy esetleg terhesség majdan teljesen más hormonegyensulyt hoz létre, és egy normál állapotot idézhetne elő.

2016. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!