Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Szerintetek most ez mi?

Barby1991 kérdése:

S. O. S Szerintetek most ez mi?

Figyelt kérdés
1 hónapig kinlódtam mellkasfàjdalommal ... A doki letudta azzal , hogy depressziós vagyis túl stresszes lettem mert elvesztettem a munkahelyemet ... De viszont most meg màr 5 napja fàj a tarkomnàl és a halàntékomnàl és szédülök ezzel a problémàmmal is elmentem ma a dokihoz azt mondta vírus ...a vérnyomàsom az 140 hatàrérték (25 éves vagyok 180 cm és 85 kilo ) ! Most meg viszont még mindig tart a tarkófájdalom és màr megint szurodik a bal oldalam :(

2016. dec. 17. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mérj otthon egy vérnyomást, és a pulzusodat is mérd meg, akár manuálisan. 140-es vérnyomástól már lehetnek szédüléses tüneteid.
2016. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból kevesebb a vérnyomásod, akkor simán fájhat ettől a tarkódnál és szédülhetsz is. Nekem ugyan ez szokott lenni, ha idegeskedem.
2016. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
123 - om körül szokott lenni a vérnyomásom..... Mondjuk mostanában nagyon stresszes vagyok kezdödött a munkàm elvesztésével .... Anyum és öcsém is beteg volt a héten nagyon sokat aggodtam miattuk .... Szóval én màr arra is gondoltam hogy pànikbeteg lettem mert akármim fáj mindig a legrosszabra gondolok ( szivinkfartus, agyvérzés , strok, daganat ..stb )
2016. dec. 17. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!