Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolás ellen füldugó, hogy...

Horkolás ellen füldugó, hogy ne halljam?

Figyelt kérdés

Szobatársam úgy horkol hogy nem lehet megmaradni.

Már volt több orvosnál is kivizsgáláson,de nem tudnak a horkolásával mit kezdeni.

Drága pénzért vettem egy sleepsoft nevű füldugót,mert állítólag azzal nem hallani a horkolást.

Nem a frászt,egy forintot nem ér,ugyanúgy hallom a horkolást.

Van valami jó füldugó amivel nem hallanám a horkolást?



2016. dec. 25. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a 3M füldugót. Kb 100 Ft 1 pár és néhány hétig jó.
2016. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem horkol iszonyatosan nekem a méhviaszos vált be kb 400 ft. Két nagy golyó van benne én eggyet szoktam ketté szedni de úgy gyurmázol vele ahogy akarsz kitqpasztalod mekkora kell. Én is próbáltam már egy csomót de ez képes csak ilyen "vákumot" képezni mintha az ujjad dugnád bele 😊
2016. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az m3 nem jó nem tud beilleszkedni rendesen a füledbe meg amugy azzal is athallani mindent qz csak annak jo aki a város zaját vagy az ilyesmi tompa hangokat nem akarja hallani de horkolásra ez lókuki
2016. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!