Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválás előtt mennyi alkohol...

Tetoválás előtt mennyi alkoholt szabad/lehet fogyasztani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy tetoválás előtt 24 órával nem lehet alkoholt fogyasztani. Viszont arra vagyok kíváncsi, hogy 1-2-3 sörre létezik kiskapu, vagy tényleg szigorúan tilos előtte akármit is fogyasztani?

2016. dec. 26. 16:05
 1/5 BlodDrunk ***** válasza:
Lényegtelen,az a lényeg kajálj be mielőtt mész.
2016. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszóval, pár sör belefér. A lényeg, hogy ne legyek másnapos és előtte jól kajáljak be. Köszi!
2016. dec. 27. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem lényegtelen!

Valóban az étkezés fontos, de ne edd magad degeszre, mert az se jó. Csak egyél normálisan, hogy a vércukrod ne essen le. Érdemes magaddal vinned valami cukros üdítőt is.

Alkoholt fogyasztani nagyon, de nagyon nem ajánlott. Miért? Mert a fájdalmat nem csillapítja, viszont a bőrt szétcseszi (egészen pontosan a véred lesz másabb és így sokkal nehezebb lesz a bőröd tetoválni és később is több festék dobódik ki...). Ezért fájdalomcsillapítót sem érdemes bevenni (hasonló okok miatt). Ha nagyon félsz, vagy nem bírod a fájdalmat, akkor gondold át, ha meg jól átgondoltad, de mégis akarod, akkor meg kérj fájdalom (érzés) csillapító krémet rá. Van erre külön direkt ilyen krém, amit sok szalonban használnak plusz pénzért, kérésre.


Pihenj előtte rendesen, ne legyél beteg, ha nő vagy, ne legyen meg épp a havid, egyél rendesen. Kb. ennyi.

2016. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő! Könyörgöm ne érts félre. Nem az első tetoválásom lesz. Nem félek. Nem is fog fájni. Egyedül arra vagyok kíváncsi, hogy ma (12.27-én) este megyünk születésnapot ünnepelni a barátaimmal. Az a kérdés, hogy ha megiszok 2-3 sört attól lesz a valami bajom, ha holnap (12.28-án) megyek tetováltatni délután 2 órára. Szóval? Válaszodat, előre is köszönöm!
2016. dec. 27. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta megoldódott. Egyébként, másnap mondta a tetoválóm, hogy nem lett volna semmi bajom pár sör miatt. Egyedül azzal van a gond, ha másnapos lettem volna. De az is csak azért, mivel akkor izegtem-mozogtam volna a székben. Biztosra mentem, aznap csak kóláztam!
2017. febr. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!