Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha lefogyok nagyobb lesz a...

Ha lefogyok nagyobb lesz a mellem? 13/l

Figyelt kérdés

160 cm vagyok, és 77-78 kg. Elterveztem hogy januártól - júniusig fogyókúrázom. Kb 30 kilót szeretnék fogyni, mert a testömegindex szerint annyit kell. Az a baj hogy nagyon nagyon de nagyon kicsik a melleim. Szinte lapos. Pár osztálytársamnak olyan szépnagy mellei vannak. Én is olyat szeretnék! Ha kefogyok megnő? Szerintem igen mert anyukám azt mondta hogy azért nincs mellem mert eloszlik a testemen! ( mert kövér vagyok )

Igaza van? Vagy ha nincs, akkor mit tegyek hogy megnőjjön? Segítsetek!!! Mert így egyik fiú sem fog rámnézni! Ui.: Anyukámnak nagy a melle.



2016. dec. 29. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy. Bőven fog még nőni. Egyébként hülyeség, hogy fogyással nő. Értelemszerűen csökken. Lehet a fogyás után arányosabb leszel és más lesz az összkép.
2016. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamukérdés. Ha nem, akkor fogyj csak le egy 5 éves súlyára, ha neked az kell...
2016. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos így van , sokkal nagyobb lesz. Majd nézd meg egy pár csaj aki nagyon vékony és akkora cucijük van mint egy gyerek fej.
2016. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kamukérdés?!
2016. dec. 29. 08:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyástól csak kisebb lesz.
2016. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De majd idővel ahogy idősebb leszek fognak nőni?! Vagy ez a végleges méret?!?!
2016. dec. 29. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
jó az, nem baj ha nem nagy, csak legyen formás. :)
2016. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
ja és a fogyáshoz sok sikert, én is mostanásg dobtam le vagy 20-23 kilót. ha jól lefogysz és feszes lesz a feneked, senkit nem fog érdekelni ,h ha kicsi a melled :)
2016. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én körméretből nagyon sokat fogytam, kosárból viszont nem. Tavaly 85/D volt a méretem,idén 70/E.

Egyébként 13 évesen még simán nőhet a melled.

"Mert így egyik fiú sem fog rámnézni!" - Az intelligens fiúk nem csak ezt nézik.

Én az ellenkezője miatt kínlódok.

2016. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Scav ***** válasza:

Ha lefogysz, a melledből is fogysz. De mivel még csak 13 vagy, alapból nőni fog, nyugi.

Legyen szép, sportos alakod, az legyen a lényeg. Attól a fiúk "nyála megindul" :D

2016. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!