Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marihuána meddig mutatható ki...

Levikekecr121 kérdése:

Marihuána meddig mutatható ki vizeletből?

Figyelt kérdés
Sportorvosi vizsgálat lesz a hónap végén és múlt hét kedden téptem egyet..

2017. jan. 10. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,az 1-2 hónapig...
2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez a labor lapon le is lesz írva?
2017. jan. 11. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Első hülyeséget ir... 1-2 hónapig a vérben mutatható ki, mivel a zsirszövetbe rakodik bele és nehezebben tisztul.

Vizeletből 1 hétig mutatható ki kb, egyébként meg nem hiszem h azt nézik pont. És ha benne van akkor mi van?

Nem dopping szer, az hogy ki mit csinál szabadidejében az egy dolog. Ha rendőrségen néznék az már ciki lenne

2017. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi lehet nem azt nézik, de a kluábbnál mivel elég komolyan veszik valszeg szólnának érte..kicaládomról nem is szólva
2017. jan. 12. 20:39
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj nem nézik
2017. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2017. jan. 15. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
csak akkor mutatják ki ha kifejezetten azt nézik és egy komolyabb drogteszt az nem olcsó, csak úgy nem csinálják meg. A pár ezer ft-ért kapható papíros indikátor nem erre való az kb. 72 óráig mutatja ki és csak a mariskát, ill. csak azt, amire készült. A paletta nagy részét lefedő drogteszt és olyan 60 ezer ft legalább. Zacher Gábor többször is nyilatkozta, hogy szkták szülők emiatt keresni, hogy ha hozok pisi mintát a gyerektől elvégzik rajta a drogtesztet? Mert én szerintem drogozik ,de ő tagadja. Erre mondja mindig ,hogy persze de nem olcsó és bizony fizetni kell érte nem TB-re megy, de van értelme? Ha márteszt kell hozzá, hogy kiderüljön ,hogy drogozik a gyerek az régen rossz, nincs kommunikáció. Most akkor mi lesz? Ha negatív lesz a gyerek mondhatja, hogy bibibi, én nyertem ha pozitív a szülő, de ettől nem oldódik meg semmi.
2017. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!