Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás csökkentő mellett...

Vérnyomás csökkentő mellett vehetek be tensiomint?

Figyelt kérdés
Mostani időjárásnak hála a vérnyomásom folyamatosan a plafonon az lenne a kérdésem hogy vehetek e be tensiomint a lokren és portiron mellett? Ezt a két gyógyszert írta fel a doki amit eleinte csak felesével szedtem de most már egy egészet kell bevenni így is estére már elkezd felmenni reggel mielőtt beveszem a gyógyszert meg már a plafonon van
2017. jan. 14. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ma reggel 06 kor mérem,150/90 beveszem a vérnyomás csökkentőt,1 szem Covarex 10mg. 08kor ujra mérem,170/90.

Na irány a házi orvos ,nem messze van a rendelő,Ott is meg mérik,160/80,adnak egy "szopogatós " tabletát,10 perc múlva újra mérik ,ugyan az 160/ 80.adnak még egy tabletát.

és fel írják a Tensiomin 12,5mg tabletát., mondván váltsam ki ,és menjek haza ,ha megpihentem mérjem meg a vérnyomást,és ha 140 felett van egy szemet vegyek be.

Meg mértem 135, na meg nyugodtam ..

Javaslom minden a doktorral beszélj meg mert a gyógy szer nem játék.

A vérnyomás értékeket írod ,naponta kétszer,vagy úgy hébe hóba? Jó lenne a az orvos látná milyenek az értékek.

Irány a doki ,és jó egészséget kívánok!!!!

2017. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!