Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a lábam csak injekció van?

Eltört a lábam csak injekció van?

Figyelt kérdés
Trombózis ellen van ugye az injekció, nah én azt nem nagyom bírom...valami más erre létezik?

2017. jan. 17. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak gyógyszerek, meg egyéb vérhigító szerek rá, de az injekció a leghatásosabb és a leggyorsabb. Gyógyszerek esetén rendszeresen vissza kell menni vizsgálatokra is.

Tényleg olyan fájdalmas tud lenni egy injekció naponta?

Nyomó, feszítö érzés, 10mp-ig sem tart, sőt te csinálod magadnak ami jobb lehet.

2017. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát 15 vagyok, az van rairva a dobozra 18 alatt nem is lehetne beadni, beadták és elsötétült körülöttem minden és tiszta rosszul lettem...
2017. jan. 17. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jelezni kell az orvosnak a mellékhatást!
2017. jan. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2017. jan. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak tabletta lenne, de azt egyrészt nagyon hosszú távra (évekre) szokták adni, másrészt amíg a tabletta hatása beáll, ugyanúgy szúrni kell egy-két hétig magad, így igazából felesleges ilyen esetben elkezdeni. A szuri amúgy nagyon fontos, és szúrható 18 éves kor alatt is, ha muszáj, ugyanis a trombózis nem válogat!


Normális, hogy utálod, sok kitartást kívánok, de sajnos egyáltalán nem ritka a mélyvénás trombózis és tüdőembólia lábtörés után, így inkább ezek a kellemetlenségek, mint a szövődmények. Jobbulást!

2017. jan. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, szerintem nem mellékhatás volt, hanem simán tűfóbia:) Én is ilyen voltam, minden iskolai oltásnál elájultam, vérvételnél is, sőt egyszer amikor anyukám ujjából vettek vért, attól is...

Császármetszésnél kaptam párszor trombózis ellen injekciót, az tényleg elég kellemetlen volt, de mire ennyire megvénültem, hogy gyerekem lett, elmúlt/elmulasztottam a tűfóbiámat, egyszerűen már nekem is sok lett volna minden vérvételnél elájulni kezdve a terhesség alatti vizsgálatoktól a szülésig...:)

2017. jan. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!