Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Még soha nem...

Ez mi lehetett? Még soha nem éltem át hasonlót.

Figyelt kérdés

Először is szeretnélek titeket arra kérni, hogy ne vegyétek poénnak a kérdésemet, mert ez nem tréfa.

Ma reggel furcsa dolog történt velem.Még soha nem tapasztaltam hasonlót.Reggel suliba mentem, de a buszon hirtelen rosszul lettem.Először csak hevesen kezdett verni a szívem, de nem fordítottam neki túlzott figyelmet.Pár perc után azonban elkezdtem szédülni, nagyon elkezdtem izzadni, és a szívem is egyre hevesebben vert.Ekkor már úgy döntöttem leülök (eddig nem volt a buszon szabad hely) hátha jobban leszek, de egyszercsak arra figyeltem fel, hogy nem látok, pedig nyitva volt a szemem, konkrétan szép lassan elsötétült a kép míg csak feketeséget láttam, és mélyen búgott a fülem.Még soha nem voltam ilyen rosszul.Szerencsére 10 perc után visszatért szép lassan a látásom, és a szívverésem is visszaállt a normális tempóba, viszont még egy órán keresztül hányingerem volt.Végülis bementem a suliba és azóta jól vagyok, de kicsit félek mert még soha nem éltem át ilyet és nem tudom mi lehet ez.18 éves fiú vagyok, rendszeresen edzek otthon, ritkán dohányzom.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. jan. 30. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kicsit zavarosan írtam le a történetet, de kicsit még a hatása alatt vagyok.Remélem azért érthető.
2017. jan. 30. 17:54
 2/10 anonim ***** válasza:

pánikroham, epilepsziás roham pl

de nem vagyunk orvosok, keresd fel a házidokid

2017. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Majdnem biztos, hogy pánikroham, menj el a háziorvosodhoz, biztos ami biztos.
2017. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pánik, tápanyag hiány...

Egészségesen eszel? Minőségi alapanyagokból? Mennyit iszol naponta?

2017. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem volt tömeg a buszon? Szerintem elfogyott ott a levegő.


Nekem tök ugyanez volt a tömött villamoson, mikor majdnem elájultam, de miután leültem és kidugtam az orrom az ablakon, akkor pár perc múlva jobb lett.


Amit leírtál azok az ájulás előtti tünetek. Ezt követte volna az eszméletvesztés de szerencsére nem történt meg.


Ha sűrűn nem fordul elő, szerintem nem kell vele foglalkozni, kerüld a zsúfolt, levegőtlen helyeket.


Azóta nekem sem volt.

2017. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Egyébként szerintem nem pánikroham, mert azt szorongás kíséri vagy ami a legfontosabb, az előzi meg.Itt szó sincs szorongásról, vagy halálfélelemről.


Ez sima levegőtlenség miatti oxigénhiány következtében bekövetkező ájulás lett volna.

2017. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy kis halálfélelmem volt, mert tényleg nagyon rosszul voltam, és általában mindig tömeg van a buszon (Volán), de még soha nem történt velem ilyen, egészségesen eszem, havonta max kétszer eszek gyorskaját.Epilepszia rohamot azért kétlem mert tudtommal nincs ilyen bajom, meg úgy ánblokk semmi ilyen betegségem, még allergiám sincs.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. jan. 30. 18:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: a vérnyomásom alapjáraton kicsit magasabb az átlagnál, ezt a suliban orvosi vizsgálaton állapították meg, 80/150-et mértek ha jól emlékszem.
2017. jan. 30. 18:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Valamint az utóbbi időkben nagyon stresszes voltam (magánéleti, családi okokból), ezeket nem akarom kifejteni de az utóbbi időkben eléggé magamba voltam roskadva.
2017. jan. 30. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os

A legelső pánikrohamot szinte soha nem előzi meg szorongás.

2017. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!