Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj lehet vele? Esetleg...

Mi a baj lehet vele? Esetleg előfordulhat ínhüvely gyulladás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy körülbelül másfél hete be van dagadva a lábujjam (középső).

Nagyon fáj, nagyon csúnya, és egész végig feszül.

Ha sokat állok akkor is fáj, vagy ha netán lábujjhegyre kényszerülök pl tusolás közben a kád formája miatt.


Gyanítom, hogy az új csizmám lehet esetleg a baj, mert a jobb lábam nagyon összenyomja (a kisujjammal még a szélső kettőt, a nagyujjam felé nyomja, van a csizmába valami kemény).

Semmi gond nem volt vele mikor megkaptam, 2 hónapos csizma.


Az a gond, és amiatt aggódom, hogy mostmár 4 napja nem volt rajtam a csizma, és a középső lábujjam még mindig kétszer akkorára van dagadva, mint a másik lábujjamon, és el is van picit deformálódva.


(Nem vertem be, nem fordult ki)


Lassan azon gondolkodom, hogy orvoshoz kell mennem vele ha nem javul, mert ha megnyomkodom már az is fáj.


2017. febr. 1. 09:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!