Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elállnak a füleim?

Mit tegyek ha elállnak a füleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kiskorom óta elálló füleim vannak , és mindenki kiröhög. Rövid hajam van , de már növesztem de a végén folyton lekellett vágatnom , mert tornán muszály feltűzni , de engem kiröhögnének. Van olyan módszer amilyennel otthon ki lehet egyenesíteni vagy hogy mondják? Mert anyukám barátnője mondott eggyet , de az nem jó

2017. febr. 1. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
le kell vágni és ki kell cserélni akkor befelé fog álni az jobb ? :D nem komolyan nincs semmi baj ez természetes szinte csak plasztikai műtéttel tudnak rajta segíteni de ez normális és a lényege az hogy először elofadd magadat és belásd hogy vannak hibáid és szépséghibáid de ez vagy te és ha ez megy akkor figyelmen kívül tudod hagyni a csúfolodást akik meg csúfolnak azoknak meg több eszük lehetne mintsem hogy megbántsanak valakit viccből
2017. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öö,hát én igazából érdemben nem tudom, mennyire tudok hozzászólni ,de arra gondolok, hogy valakinek meg pl meg van égve az arca, vagy balesetben totál szétment, és nem tudták neki teljesen visszahozni. Akik meg piszkálnak, azokra meg hányj fittyet! Őket se érdekli, hogy a te lelkivilágodban mi zajlik, akkor te miért törődnél velük? Egyébként is, hogyha valakinek problémája van veled, szokták mondani, hogy az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Meg amúgy egyébként is , nem lehet mindenki egyforma, tudom, hogy ez most nem vigasztal ,de valaki azt szokta mondani, hogy tudod, hogy úgy barátkozzál meg magaddal, hogy otthon álljál oda akár totál meztelenül a tükör elé, és akkor nézzed meg magad, és akkor így mondja "itt lóg, ott csüng..", így szemléld végig, meg ha elálló füleid vannak, akkor "Áh, eláll a fülem. Na de ilyen fülem is csak nekem van!" Mármint, hogy mosolyog, hogy pont ilyen füle is csak neki van:) Ettől különlegesnek, ritkának számít, vagy akármi:) Ő ilyen egyedi darab, és kész, ilyen, akkor ilyennek kell elfogadni, hát másokat is elfogadnál elálló fülekkel, akkor pont magadat ne tudnád? Amúgy meg, kisugárzik belőled, hogy ezzel tudnak bántani, csak alacsony tudatszinten vannak, szóval még kis tudatlanok, akik emiatt bántanak, szóval nyugodtan mosolyogj rájuk, és hagyd ott őket, nem szükséges neked rájuk figyelni; egyik füleden be- másikon ki, azt örüljenek maguknak, majd megunják, ha felnőnek, és érettebbek lesznek, és abbahagyják, addig meg kit érdekel a kicsinyes véleményük. Értelmes ember nem cikizi a másikat, őbelőlük akkor ez hiányzik, tehát nem tudtok szót érteni egymással, ergó nincs velük dolgod, mert más szinten mozogtok, ozt cső.
2017. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zora242 ***** válasza:
Fülplasztika, kb 150-200e plasztikai sebésztől függően. Teljes mértékben meg tudják szüntetni, olyanra amit te szeretnél. Van már erre megoldás, és egy sima ambuláns műtét.
2017. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először a hajviselet megváltoztatásával próbálkozz, kérd ki fodrász tanácsát. De ha az nem járható út, akkor én is a fülplasztikát ajánlom. Én is ezt választottam, mert a hajammal nem tudtam takarni. Most minden OK és rövid hajam van. F
2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!