Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdrögzítő segíthet?

Térdrögzítő segíthet?

Figyelt kérdés

Másfél éve küzdök térd problémával. Orvostól orvoshoz jártam/járok a mai napig. Az orvosok szerint porcpuhulásom van. Voltam már röntgenen, MR-n, ultrahangon. Időnként bevizesedik a térdem és a fájdalom fokozódik. Legutóbb ez nyáron volt(akkor éppen porcerősítőt szedtem, orvos tanácsára, és valószínüleg azért vizesedett be a térdem, mert a porcerősítő odavonzza a vizet)mikor abba hagytam a szedését, szép lassan eltűnt a víz a térdemből. Jártam injekció kúrára de semmit sem használt, aztán most meg akarnak műteni, de nem szeretném én se én a szüleim se.

Nem tudok törökülésben ülni 1 percnél tovább mert őrülten elkezd fájni a térdem és ha nem nyújtom ki a fájdalom fokozódik. Lépcsőn is nehézkesen mozgok mert a fájdalom nő ha lépcsőzök. Emellett nagyon kattog is a térdem ami valószínűleg a porcpuhulás miatt van, legalább is elvileg ez a bajom, bár ezek az orvosok semmit se tudnak...

Szóval visszatérve a kérdésemre, akinek volt már vagy van hasonló gondja vagy jártas a témában, nem tudna segíteni nekem hogy esetleg ha hordanék valamilyen térdrögzítőt(ami ugye rögzíti a térdem és nem tudna ugy kattogni,esetleg csökkenne a fájdalom(?!)) vagy valamilyen térdtapasz vagy valami ami segíthetne?

16 éves vagyok és mint már említettem másfél éve szenvedek ezzel és a fájdalom egyre erőteljesebb...már kezdek teljesen kikészülni, nem tudok olyan dolgokat csinálni amiket más korombeli tini igen...

16/L


2017. febr. 6. 20:26
 1/2 anonim válasza:

Már nem azért, de azaz orvos egy se*, aki ezzel nem műt meg...


Nekem nem rég volt egy térdzúzódásom sportolás közben,még én se tudok hirtelen guggolni stb..

Nekem is írtak fel térdrögzítőt, de nekem semmit nem használt, még idegesített is plussz ha nem volt jól feltéve, lecsúszott és ba*hattam az egész napomat.

Én azt ajánlom ne használd, mivel semmit nem ér.

De lehet neked bejön.


16/f

2017. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eddzél lábra.

Nem úszás, nem futás, nem taposógép, nem biciklizés

edzés

A plusz izom egy életre megerősíti a térded

2017. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!