Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 csepp guttalax elég lesz már?

30 csepp guttalax elég lesz már?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 4 napja nem végeztem el a dolgom, tegnap megittam 20 cseppet (annyi lenne a max), de nem történt semmi (egy napot vartam.) most megittam 30at. Ez tuladagolasnak számít? Probléma lehet belőle? De ennyi hatni fog már legalább? Nagyon szeretnék már wc-re menni!!:\

2017. febr. 6. 22:42
 1/6 anonim válasza:

egyél rostban gazdagabb ételeket.

engem a hashajtó se hajt meg... meg semmi. heti 1x wc-zek

óvatosan a gyógyszerekkel soha ne lépd túl a maximális feltüntetett értéket.

orvoshoz kéne menned ezzel (urológus) vagy ajánlhatok langyos vizes beöntést.

2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és az ötleteket. Sajnálom, a heti egyszeri alkalom tényleg borzasztó lehet.

Az a baj, hogy rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek, reggelire zabkását, székletfogó ételeket teljesen elkerülöm (persze ünnepekkor lecsúszik pár szelet csoki).

-> de így is folyton gondjaim vannak. Pedig mozgok is napi rendszerességgel.

2017. febr. 6. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a hashajtó egy módon hajt meg, ha reggel veszem be, jó nagy pohár vízzel, majd reggelizek rá bő fél óra múlva. Igaz, akkor úgy, hogy vagy 3-4 alkalommal is szaladnom kell...
2017. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válaszod, ha még mindig szorult lesz a helyzet nálam (:D), vagy következő ilyen alkalommal, feltétlenül kipróbálom!😊
2017. febr. 6. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél útifűmaghéjat,az nagyon jó erre,100%rost.
2017. febr. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 7. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!