Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az életmódommal lehet probléma?

Az életmódommal lehet probléma?

Figyelt kérdés

Egész életembe egy nyugodt, szinte állandóan álmos ember voltam/vagyok. A középsuli alatt ez picit változott, egy kicsit vidámabb, éberebb lettem. Mióta végeztem nem mozgok, nem sportolok semmit, az étrendem se valami változatos van, hogy 1-2 hétig szinte ugyan azt eszem, gyömölcsöt, zöldséget alig eszem.

rendesen alszok talán még néha tulzásba is viszem, még is egész nap fáradtnak, kialvatlannak érzem magam.

Tehát a kérdésem az lenne: Az életmódom miatt is lehet ez az állandó fáradtság érzetem, vagy csak egyszerüen ilyen vagyok??


2017. febr. 8. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Minnel kevesebbet mozgol, veszel reszt az eletben, annal lustabb, nemtorodom leszel.
2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cukikutyus ***** válasza:
Szia! Szóval már gyerekkorod óta fáradékony vagy?Akkor tényleg valamit sportolnod kellene,pl.bicikli,úszás,vagy ha van kutyusod,akkor sétáltasd meg,lényeg,hogy mozogj kicsit többet.Mikor voltál utoljára vérvételen? Lehet,hogy nem ártana egy orvosi vizsgálat,hátha ott kiderülne valami...
2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!