Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázás ellen valami "házilag? "

Felfázás ellen valami "házilag? "

Figyelt kérdés

Nem tudom kicsit kategóriát tévesztettem-e.

Az a helyzet hogy valószinűleg felfáztam mert fáj a derekam, a hasam és fél óránként pisilni járok.

Nőgyógyászhoz nem tudok elmenni, mert hétvégén nem volt rá lehetőségem,most reggelre pedig megjött a menszeszem.

Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 20. 09:30
 1/5 anonim válasza:
Tőzegáfonya kapszula és sok folyadék,tartsd melegen a derekad és a lábad, ha nem javul és elmúlt a menstruációd, irány az orvos.
2017. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kell innod és ha tudsz szerezz be tőzegáfonya kapszulát vagy teát,az jó a húgyuti gyulladásokra.
2017. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. febr. 20. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Felfázással (hólyaghuruttal) nem is a nőgyógyászhoz kell menni, hanem a háziorvoshoz, súlyosabb esetben urológushoz.
2017. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Urogin! Undorító az íze, de segít. Én nagyon felfázós vagyok, mert van egy vesebetegségem, de ez majdnem mindig segít (vesemedence gyulladásnál sajnos már nem). Ha nagyon nagy fájdalmaid vannak, akkor nospa vagy nospa forte segít

21/L

2017. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!