Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkas leborotválása után...

Mellkas leborotválása után begyulladt izzadság és faggyúmirigyek. - Hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés

3 hete szedtem le a mellkasomat.


A mellkas még mindig piros. Az izzadságmirigyek vannak begyulladva.


Mivel tudnám kezelni?


2017. márc. 1. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Borotváld sűrűbben, megfogja szokni a bőröd.
2017. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy van, akinek megszokja, de ez egyáltalán nem biztos. Valami gyulladásgátló kenőccsel nem próbálkoztál, kérdező? Szerintem ha ennyi idő után még gyulladt, érdemes lenne kikérni szakember tanácsát, legyen az orvos, vagy minimum egy gyógyszerész, aki ajánlhat valami ilyet.
2017. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, a válasz az volt, hogy elmúlik.


A bőröm sajnos szuperérzékeny. A barátnő viszont nem szereti a szuperszőrös mellkast...

2017. márc. 1. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább gyantáznod kellene vagy esetleg epilálni. Magamból indulok ki (nő vagyok), a borotválástól én is mindig kipattogtam, viszont az epilálástól nincs ilyen problémám, bár azért hogy úgy mondjam, meg kellett szokni.
2017. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!