Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szerintetek...

Mi lehet ez? Szerintetek valaha elmúlik? Élni nincs kedvem miatta.14/L

Figyelt kérdés
Írtam már kérdést azóta nem múlt. december környékén étvágytalansággal kezdődött..majd folytonos hányinger(tudni kell rólam emetofobias vagyok többször is leküzdöttem már) jött a téliszünet és fokozatosan egyre több panaszom volt ..bűntudat,depresszió ,pánikrohamok minden ilyen.. majd egy nap azt kezdtem érezni mintha filmben élnék stb az emlékeim csak tényként ugranak be képként nem.. nem érzek szeretet senki és semmi iránt .. azt érzem mintha az érzések és az emlékek nem az enyémek lennének és az az úristen ez tényleg én vagyok .. én most élek és ugyan az az ember vagyok? Nagyon megrémít és szomorú vagyok semmi sem enyhít rajta azt érzem elveszítettem önmagam és megőrültem. Kötelezettségeim se érdekelnek .. családommal semmivel sem foglalkozok mert azt érzem minek :( remélem van közöttetek olyan aki hasonlóban szenved és tud segíteni

2017. márc. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is menj, el pszichiáterhez mivel neked valami nagy gond lehet az agyaddal, ha ilyenekre gondolsz.


Másodszor szólj a szüleidnek.


Harmadszor meg találj valamit, amivel elfoglalod magad pl: számítógép, könyv, sport stb..

2017. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Először is ne ijedj meg, az agyadnak elég volt a stressz, aminek kitetted és most kicsit alvómódba tette magát. Amit te most érzékelsz az a deperszonalizáció. Sajnos/nem sajnos ugyanez a helyzet velem is, szeptemberben kezdődött az emetofóbiám, amit a pánik követett és most egy enyhe deperszonalizáció. Én orvoshoz fordulok, mert egyedül ehhez kevés vagyok. Mintha az elmém és a testem elkülönülne, sokszor meglepődök azon, hogy jé, ember vagyok, stb. Utálom, ezért segítséget fogok kérni.
2017. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: szoktam olvasni sokat,sportolok is alig van szabadidőm, de miközben ezeket csinálom ugyan úgy ott van az a baj.

2. Válaszoló: tudom engem is nagyon zavar mintha kicseréltek volna engem.. régen boldog voltam segítőkész ,kü

2017. márc. 6. 10:11
 4/8 A kérdező kommentje:

*küzdöttem , most meg nem vagyok elég erős mindig elhagyom magam .. jártam most is pszichológushoz de EGYSZERŰEN nem segít.. SEMMI ... emlékeim is ugye eltűntek minden és olyan rossz, hogy csak úgy vagyok .. ráadásul még vmi betegséget is elkaptam és nem bírok felállni sem mert egyből megfájdul a hasa

m és azt érzem le kell ülnöm :/

2017. márc. 6. 10:14
 5/8 anonim válasza:
ha a szorongásod és a pánik kezelve van, ne aggódj ez is el fog tűnni.
2017. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
és én is jártam pszichológusnál, nem bírta megérteni, hogy emögött nincs több, egyszerűen csak undorom a hányástól, utálom, pedig még sosem hánytam és emiatt félek tőle nagyon. én leginkább pszichiáterre gondoltam.
2017. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából a pszichológus semmit sem segít... lehet gyógyszert kéne (szedtem 2-3 napig de abbahagytam mert ásítani se bírtam tőle mert rendesen öklendeztem majdnem tőle) és egyszerűen már azt érzem nem bírom ... a múltam olyan mintha egy más ember lenne.. szegény szüleim naponta azt hallgatják: nem fogok hányni? ,nem leszek beteg? Elfog múlni ez a szar? .. egyszerűen mintha egy burok lenne vagy nemtudom elmagyarázni de utálom .. mikor beszélek mintha más hangja lenne vagy nemtudom elmagyarázni .. ha valaki köztetek küzd/küzdött hasonlóval kérem írja mi az ami segíthet :(
2017. márc. 21. 18:15
 8/8 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Én elkezdtem taurint port szedni. Ez egy étrendkiegészítő, külföldi deperszonalizációs oldalon olvastam, hogy segít. Reggelente kell 3 grammot vízbe feloldani és meginni. (3000 mg). Engem kicsit visszahozott az életbe, de áprilisban ugyanúgy megyek orvoshoz, addig meg valahogy kibírom.
2017. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!