Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen drogot keverhettek az...

Milyen drogot keverhettek az ismerősömnek a italába?

Figyelt kérdés

Ismerősöm tegnap egy buliból elég fura állapotban jött haza. Azt hittem először, hogy csak nagyon berúgott, de nem...valószínűleg drogot tettek az italába. Csoda, hogy hazatalált. Teljesen zavarosan viselkedett, meztelenül járkált fel alá, fogalma se volt hol van, szerintem összetévesztette a helyiségeket. Úgy viselkedett, mint egy zombi. És nagyon rosszul volt, hányt, vagy próbált több órán keresztül. Még másnap este is memória problémái voltak. Úgy próbáltuk rekonstruálni az eseményeket...kirabolták persze, eltűnt a kabátja és a táskája stbstb...rémisztő, hogy mennyire kiszolgáltatottá tudnak tenni egy embert egy h..e droggal.

Budapest belvárosi szórakozóhelyen történt...

Mi lehetett ez vajon? Dzsina?



2017. márc. 5. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés? Orvos?
2017. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy az ismerősöm másnap utazott haza Németországba :-(...amúgy tényleg feljelentés kellene tennie, csak épp külföldről nem tudom hogy lehetne ezt.

Mostanra gondolom már a vérében sincs semmi. Ez most volt szombat este.

2017. márc. 6. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy még másnap este is emlékezetkiesése volt :-(
2017. márc. 6. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jók is az ilyen helyek.
2017. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Jók is az ilyen helyek."

Tejesen átlagos szórakozóhely, romkocsma a "prémiumabb" kategóriából...szóval nem valami lebújt kell elképzelni.

2017. márc. 9. 10:24
 6/6 gamersrác válasza:
100%
A barátod italába GHB-t tettek, aminek a hatása megegyezik a túlzott alkoholfogyasztással. Másnapra már ki sem lehet mutatni a szervezetből, olyan hamar kiürül.
2017. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!