Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség? Valaki!

Segítség? Valaki!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány vagyok , szüleim elváltak amikor 11 éves voltam . Akkoriban nagyon leromlott a tanulmányi eredményem.

Most édesanyámmal és az ő élettársával élek

Mondhatni jó a kapcsolatunk!

Egyébként magántanuló vagyok jelenleg!

Mostanában elég sok problémám van,mindenért idegeskedek, napi 5-6 doboz energiaitalt megiszok , "lenyugtat" címmel.

Nagyon fájnak az izuleteim , rengeteget betegeskedek, és nem számít hogy mennyit alszom ugyanolyan hulla fáradt vagyok ..

Barátaim száma nem sok talán 1-2 ember aki igaz.

Nem járok bulikba,sőt kifejezetten itthon szeretek lenni , nincs barátom!

Nem tudom mi lehet velem.

Még a sport sem köt le,sírógörcs van rajtam folyamatosan.

A családról csak annyit h 4 testvérem van,egyikkel sem ápolok jó kapcsolatot..

Pszichológiai vizsgálaton is voltam de sajnos semmit nem segített..

Ráadásul apa komplexusom van,40 év alatti férfira rá se nézek.

Tanulmányi eredményem a mai napig nagyon rosszak..

Mit tehetnék?

Sértő válaszokat légyszi ne!

Köszi!


2017. márc. 10. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"napi 5-6 doboz energiaitalt megiszok": ez még viccnek is rossz..azonnal állj le vele!Ha nem innád azt a sz@rt,akkor fele ennyi gondod lenne.

Energiaital vedelésével még jó,hogy nem tudod kialudni magad(méghogy lenyugtat..).Az a rengeteg cukor ,amit megeszel vele kivonja a B-vitamint a szervezetedből,ezért ko az idegrendszered és erősen árt az immunrendszerednek,ezért vagy állandóan beteg.Nem állítom,hogy minden problémád mögött az energiaital áll,de addig állj le vele,amíg nem késő..

2017. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!