Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Minden órán a tanítónénikkel veszünk egy új témát amit a

barátnőm nem ért.Mindig azt mondja hogy: Nem értem. meg hogy: mi van? . hogy nem érti a tananyagot amit veszünk. :(

Úgy értve, hogy nem fogja fel,hogy azt úgy kell.

Ha valaki tudja-e a választ annak előre is köszönöm :) .



#Miért-nem-érti-a-barátnőm?
2017. márc. 13. 13:53
 1/4 anonim válasza:

A fehér emberek hülyék.

Kínában pl nincs ilyen mint nálatok.

Az hogy nálatok nem bírnak figyelni, vagy kisebb értelmi problémák lépnek fel, arról egyedül csak ti tehettek. Tanítási probléma hogy nem tudtok/bírtok figyelni, vagy nem értetek egyszerűen semmit, eléggé a magyar génekben van. (köszönhető annak hogy keverékek vagytok, vagy hogy a szüleid részegen hoztak össze).Valamint a nyári szünettel sem értek egyet, sokkal később végzitek el a szakmákat stb, ha 3 hónapik dekkoltok a semmin 1 évben.

2017. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első magyargyűlölőt jonnan szalajtották???

Amúgy minek tanultad meg a nyelvet, ha ennyire utálod a népet akinek az anyanyelve?

Ázsiai vagy egyébként vagy egy gyökér unatkozó troll?


Kérdezőnek: szóljon ő a tanárnak vagy az anyjának ha nem ért vmit.

2017. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Senki se magyar gyűlölő, egy véleményt osztottam meg a magyarokról, és ezzel is a kérdésére válaszoltam az illetőnek.

Valamint kínai vagyok

2017. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért itt élsz miért nem mész haza??
2017. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!