Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhén véres az orrom és ég a...

Enyhén véres az orrom és ég a torkom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyik reggel arra keltem, hogy fuldoklok és ég a felül torkom (talán ahol a torkom és orrom egybefutnak). Azt túléltem, de azóta rendszeresen érzem, hogy enyhén ég ugyanott és kicsit mintha tele lenne az orrom, pedig nincs. Párnapja kifújtam az orrom emiatt, aztán kicsit benyúltam a zsebkendővel és enyhén véres volt. Egyáltalán nem annyira mint mikor rendesen vérezne, de határozottan véres volt. Először reflux félére gondoltam, de ez nem tudom, hogy mi lehet, még rá se tudok keresni rendesen.

2017. márc. 16. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább allergia. Nekem sokszor - ha nem kezdem el időben szedni a gyógyszerem - nem csak véres az orrom, hanem vérzik is. Menj el orvoshoz, majd ő megmondja biztosra, hogy mi is ez. Refluxom nekem is van, de sose jött még fel az orromig.
2017. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. márc. 16. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hete nekem is nagyon előjött a refluxom, és pár napja én is kicsit véreset fújok az orromon, arra gondoltam, hogy a száraz levegőtől lehet, csak 30 % a páratartalom a szobában, de ki tudja, talán a sav az orrunkat is irritálja.
2017. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!