Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diákmunkára orvosi vizsgálat?

Diákmunkára orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kell egy kötelező orvosi vizsgálatról papír.. mik szoktak lenni ezeken az altalanos vizsgalatokon? Szoval nem jelentkeztem sem arufeltoltonek, se semmilyen fizikai munkara megis kerik ugye. Megtudnátok mondani hogy a vizsgálatok nevein kívül miket csinálnak, mit kell levenni, ilyenekre is kiváncsi vagyok.. elegge felenk, szegyenlos a szemelyisegem, es komolyan megtudnak viselni az ilyen dolgok...elore is koszonom!
2017. márc. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején üzemorvosi vizsgálat kellett, de a diákszövetkezeti cégnek volt leszerződött orvosa, de ha a saját lakhelyemen lévő üzemorvoshoz akartam menni akkor számlát kellett kérnem és utólag kifizették.

Nálam ami volt, a látást nézték, vérnyomást nézték, az orvos meghallgatott, erre elég volt a pólót felhúzni meg kérdezte hogy van-e tartós betegségem, szedek-e rendszeresen valamilyen gyógyszert stb... sima általános vizsgálat kellett. Ezt leadtam a szövetkezetnél és mondták ha olyan állás adódik ahol kell tüdőszűrésről vinnem igazolást akkor azt külön jelezni fogják és akkor annak a díját is fizetik. De ahova mentem valami irattár raktárába pakolgatni meg fénymásolni oda nem kérték, de amikor lehetőséget kaptam arra hogy üzletbe menjek ott az élelmiszerek miatt kellett csináltatnom, addig nem is állhattam munkába ameddig meg nem lett, ez durván 3 munkanapot vett igénybe, mire megkaptam a papírokat, tüdőszűrésnél felül teljesen le kellett vetkőzni 2 perc volt az egész.

2017. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ilyen orvosi alkalmasságik arról szólnak,hogy bemész, fizetsz ,megkapod a papírt és mehetsz.

néhány orvos alibiként elolvastatja veled a táblát,hogy jó -e a szemed, vagy mérnek egy vérnyomást gyorsan.

de ez is ritka,általában semmit nem csinálnak,csak elveszik a pénzt és csókolom. jó kérdés,hogy akkor mi értelme van az egésznek?

2017. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom elso! Most nagyon megnyugtattal. A tudoszuro milyen munkakhoz kell? Csak az elelmiszerekhez? Pl zaraba? Vagy telefonos munkakhoz? Kostoltato? Hostess? A tudoszuro mit mutat ki? Tbc? Esetleg a rakot? (Lehet h hulye kerdes..:D)
2017. márc. 20. 16:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Az megjobb lenne masodik..xd koszonom! Hat igen.. ment a zold kez mindkettotoknek!
2017. márc. 20. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

tüdőszűrőt olyan helyekre szoktak kérni,ahol vagy közvetlenül emberrel kell foglalkoznod,vagy éppen élelmiszeriparban kell dolgozni.

jobb, ha megvan, egy évig érvényes , fel tudod használni ha hirtelen kéne munkához.

de ha nem kérték,akkor nem muszáj csináltatni. az is fizetős amúgy. (2 ezer alatt szokott lenni)

2017. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!