Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Shunt műtét után mennyi idő a...

Shunt műtét után mennyi idő a felépülés?

Figyelt kérdés

Fél éves koromban kaptam meg a shunt-öm és most, 15 éves koromban állítólag már többször is megléptem a határt, hogy mennyit nőhetek (vagyis mondtak egy számot, túlléptem, de nem volt semmi bajom).

Eddig is éreztem nagyon riktán, hogy mintha feszülne, de ez évente kb ötször fordult elő. Mostmár harmdadik napja érzem reggelente, hogy kicsit feszül, de ez elmúlik estére, viszon megijeszt ez engem, és gondolkodom rajta, hogy elkéne menni és megbszélni a műtétet (persze, ha a doktor azt mondja, hogy kell).

Egy műtét után mennyi ideig kell bent maradni a kórházban és mennyi idő után nem fogom érzeni a hatását? (vagyis újra mehetek sportolni stb.)



2017. márc. 22. 21:06
 1/1 anonim válasza:
Szia, engem tavaly (2016 májusában) műtöttek 25 éves koromban először. Szombati napon műtöttek és szerdán küldtek haza. A varrat szedésre 2 hét után kellett vissza menni, és a műtét után 6 hétre pedig kontrollra. Nekem sokáig tartott megszoknom ezt az élet formát, nekem kellett vagy fél év hogy sportolni merjek, de mivel neked gyermekkorod óta van, hozzá vagy szokva a shunt-höz. :(
2017. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!