Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ásítás miért nyitja szét a...

Az ásítás miért nyitja szét a számat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy beférjen a levegő.
2010. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az asita oxigenhiany miatt van,es az agyad ezt tudja,es erre keszteti a szadat,hogy bemenjen jo sok levego:D
2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tudok csukott szájjal is, csak akkor a szemem gúvad egy csöppet.
2010. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a nap legjobb kérdése.:D De tényleg.. tudom hogy nem vicc, de nagyon jó és érdekes. :) Amúgy szerintem rossz. Mert mikor ásítok akkor tényleg akaratlanul nagyra nyílik a szám.
2010. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha járni fogsz unalmas több órás értekezletekre rájössz, hogy lehet csukott szájjal is.
2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,de ha meg csukott szájjal ásít az ember akkormeg kigúvad a szeme és megnyúlik az arca...ami elég vicces látvány,mondjuk nyitott szájjal is elég vicces az ember feje:)De ez van ezt kell szeretni:)
2010. máj. 11. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A csukott szájjal ásítani az annyi mint elfolytani-és olvastam,hogy az káros dolog.Inkább tegyük a szánk elé a kezünket,és hangtalanul ásítsunk.Mint az egyik tanárom.:O olyan halkan ásít,olyan észrevehetetlenül,hogy csak akkor veszem észre.ha csakis őt figyelem...Szóval lehet némán is.
2011. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!