Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növesszek pattanást a...

Hogyan növesszek pattanást a lábamra?

Figyelt kérdés
A barátom nem szereti ha nyomkodom a pattanásait, de én nagyon szeretem ezt csinalni. Sajnos nekem nincsenek pattanasaim, es az arcomra nem szeretnek noveszteni, ezert arra gondoltam, hogy a labamra kene noveszteni par kisebb darabot. Remelem megertitek problemamat, es minosegi valaszokkal fogtok szolgalni nekem. Elore is koszonom.

2017. márc. 26. 01:23
 1/4 anonim válasza:
Te se vagy normális😂😂orulj hogy nincs pattanasod,szant szandekkal ne akarj
2017. márc. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kenj rá olajat, diót, meg ne mosd meg a lábad pl soha xD

A szörszálaidat forgasd be hogy a bőrödbe nőjjön, legyen nagyon retkes a szőrtüszőknél és akkor sztem lesz pati;)

2017. márc. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huh aterzem mert en is imadok nyomkodni, de ennyire azert nem. Amugy is szerintem hazilag max gyulladt fehereket tudnal es az nemigazan erdekes. Baratomon olyan fura pattanasok jonnek ki, nagyon brutal. Melyek meg megtevesztoek, rakas cucc kijon. Multkor ki is lött. Annyira undorito de megis olyan "erdekes" vagy nemtom hogy mondjam. Amugy meg reddit.com/r/popping :D csak eros idegzetueknek
2017. márc. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezz kozmetikus OKJ-ra és lesz mit nyomkodnod.
2017. márc. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!