Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a tetoválásommal?

Mi lehet a tetoválásommal?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja csináltattam a bokámra egy nem túl nagy tetoválást. Először szinte teljesen kidobta a festéket. Egy hete újra átment rajta a tetováló, egy hétig semmi baj nem volt vele. Rendesen ápoltam, még vattát is tettem a cipőm és a lábam közé hogy ne dörzsölje ki. Erre ma elkezdett fájni, és a tetovált rész kicsit duzzadt(nagyon minimalisan). És a sarkánál egy kicsit lejött a felső réteg, alatta meg megint halvány szinte alig van benne festék (legalabbis ahogy most látom). Mi lehet a baj? Vagy mit csináljak most, hogy normálisan gyógyuljon? Segitseteek legyszii, vagy ha valakinek volt hasonlo irjon mert teljesen kétségbe vagyok esve.

2017. márc. 29. 20:54
 1/1 anonim válasza:

Szia, küld el üzenetben a tetkódat meglessem. (De jól látható kép legyen.)


Üdv. Egy tetováló

2017. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!