Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Az ágyékomnál...

Mi lehet ez? Az ágyékomnál egy piros folt keletkezett, ami nem viszket, nem hámlik és nem is fáj. De egyre nagyobb.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, még kép sincs az ominózus foltról... Bármi lehet, pl gomba akár. Érdemes egy dokival megnézetni!
2017. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából tudom, hogy meg kéne mutatni egy orvosnak, de olyan helyen van amit az ember nem szívesen mutogat:(

A foltom meg olyan mintha meg égettem volna, és körülötte egy kicsit ki is pattogtam.

Jó lenne, ha lenne valaki akinek már volt ilyene vagy találkozott ilyennel és tudna róla mondani valamit.

2017. ápr. 7. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy olyan helyen van. Az orvos látott már olyat. Azt írtad, hogy a probléma egyre nagyobb. Sztem ne halogasd, menj el dokihoz mindenképpen!


Legalább a diagnózist állítsa fel, akkor már el tudod dönteni, hogy mivel kezeled. Vagy megnyugodhatsz, hogy tudod, hogy mi az.

2017. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, mert most még kezdeti stádiumban vagy, de nő! Légy szíves, menj orvoshoz!
2017. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg ha norotválod azt a részt akkor megsérthettél egy pattanást.Eleinte piros duzzad,egyre nagyobb.Késöbb fájhat,gennyezik,akkor lefagyasztják vagy kifakkasszák egyik sem fáj,de kellemetlen.Esetleg ha kicsit mélyebb részre érnek fagyasztásnál akkor szoríthatod ökölbe a kezed,de nemsokáig.Túl lehet élni.De,elötte orvos ugyis diagnotizálja,hogy mi lehet.Álltslában ilyen kényes területen előfordul másoknál is.Ez,nemszégyen,nemkell titkolni a doki elött.Jó,persze,másoknak nemérdemes dicsekedni,nem mindenki egyformán gondolkodik.Ez fiúknál,lányoknál előfordulhat.De nevárd meg amig kifakad mert azt tovább tisztítják.Jobb túl lenni rajta mihamarabb.Érzéstelenítőt kapsz elötte.Nekem is volt,nálam még zenét is kspcsoltak,higy nefoglalkozzak annyira a tisztítással.kb10-15oerc alatt kész voltak velem.Egy pici cdik hrg maradt de egyáltalán nemcsúnya.Már kutysbajom sincd azótta vele.
2021. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!