Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedett már valaki Fromilid...

Szedett már valaki Fromilid Uno-t? (vagy más klaritromicin tartalmú gyógyszert)

Figyelt kérdés
Két penicillin származékú antibiotikum kúra után még mindig garat és hangszál gyulladásom van. A doktornő szerint nem típusos baktérium okozza és most ezt kaptam. Két hétig kell szednem. Más használta már ezt a gyógyszert? Biztassatok (vagy ne), de én már 2 kúra után nem hiszem el, hogy valaha vége lesz ennek a rémálomnak.

2017. ápr. 7. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ezt, de Klacidot szedtem, annak is klaritromicin a hatóanyaga. Egyszer nem használt, de akkor kiderült, nem baktérium-, hanem vírusfertőzésem volt. a másik alkalommal 3 napon belül teljesen jól voltam (de persze végiszedtem a kúrát).
2017. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt esetleg nem tudod, hogy az ilyen retard, tehát elnyújtott hatású antibiotikumok esetén hogyan kell szedni a probiotikumot?
2017. ápr. 7. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Idén szedtem, félig meddig használt. Kiverte a mellkasomat, a nyakamat, a tarkómat, a halántékomat.
2018. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!