Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha játszok akkor deé megy a...

Ha játszok akkor deé megy a pulzusom mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Utobbi időben észrevettem hogy ha játszok főkén online multiplayer játékokkal felmegy a pulzusom iletve olyan mintha szoronganék nem tudok ellazulni. Sokszor gondoltam rá hogy abbahagyom a játékokat csak nem megy szerintem játék függő llehetek. Valaki valami ötlet aki hasonló cipőben jár ?

2017. ápr. 10. 20:49
 1/5 szántóvető ***** válasza:
szerintem ez a pulzusdolog nem baj.én is észrevettem magamon 1-1 menet végén hogy jobban dobogott a szívem.gondolom azért ennyire nem vészes a helyzet. https://www.youtube.com/watch?v=2kNKq1AcQg4
2017. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem valóban nem :) de aggasztó kicsit
2017. ápr. 10. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
De idegeskedni nem igen szoktam inkabb csak ez a szorongás be feszülés merev vagyok olykor mint egy szobor
2017. ápr. 10. 21:12
 4/5 szántóvető ***** válasza:
nyilván bestresszelsz.fejben próbálj lazábban hozzáállni 1-2 menethez.gondolj arra hogy nem az életed a tét :)
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
probalok amugy neha be is jon akkor csak fejleszteni kell a skillen :)
2017. ápr. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!